• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września 2023r.

Harmonogram:

8.15 – uroczysta Msza św. inaugurująca rok szkolny 2023/2024 w Kościele św. Krzyża w Zamościu

9:30 – spotkanie uczniów klasy I z dyrektorem szkoły, wychowawcą, nauczycielami uczącymi

10.15 – spotkanie uczniów klas II - IV z dyrektorem, wychowawcami,  nauczycielami uczącymi

11.00 -  spotkanie uczniów klas V - VIII  z dyrektorem, wychowawcami,  nauczycielami uczącymi

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Szanowni Rodzice Dzieci z oddziałów  przedszkolnych oraz z klasy I zapraszam Państwa do szkoły  na zebrania:

- 3,4,5 latki - 29.08.2023r. o godzinie 16.00.

- 6 latki       - 29.08.2023r. o godzinie 17.00.

- klasa I      - 30.08.2023r. o godzinie 16.00.

Alina Korneluk

• DNI ADAPTACYJNE

• Serdecznie zapraszamy dzieci po raz pierwszy przyjęte do przedszkola na dni adaptacyjne, które odbędą się w dniach 30 - 31 sierpnia 2023 roku ( środa i czwartek) w godzinach 10.00 - 11.30.

Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

Alina Korneluk

• WAKACYJNA PRZYGODA NAD MORZEM

• Podczas ostatnich kilku dniu spędzonych w przedszkolu, dzieci rozbudzały zainteresowania morzem oraz wzbogacały wiedzę dotyczącą morskiego krajobrazu. Wychowankowie brali udział w zabawie integracyjnej „Wycieczka nad morze”, uczestniczyli w „Gimnastyce podróżnika” oraz myślami przenieśli się nad morze szukając muszelek. Poprzez wysłuchanie fragmentu opowiadania M. Strękowskiej „Bursztynek”, rozmowy na temat ilustracji i obejrzenie filmu edukacyjnego, dzieci dowiedziały się jak powstał bursztyn. Rozwiązywały również plażowe zagadki, słuchały wakacyjnych piosenek oraz rozwijały wyobraźnię wykonując prace plastyczne.

Zajęcia prowadziła pani Beata Traczykewicz.